Svatební kytice, výzdoba

Svatební kytice, výzdoba

Svatební květiny, korsáže, věnečky a květinová výzdoba

Připravujete svatbu? Gratulujeme! Uděláme vše pro to, abychom vám ji ještě zpříjemnili.

Uvážeme kytici pro nevěstu, maminky, svědkyně a také korsáže pro ženicha, svědky, květinové náramky a věnečky pro družičky.

“Chci mít krásnou a jedinečnou kytici!” – tajné přání nevěst je pro nás výzvou.

Připravíme pro váš svatební den květinovou výzdobu aut, obřadu, zkrášlíme svatební slavobránu, zajistíme dekoraci židlí, kostelních lavic, vyzdobíme rautové stoly a interiér hostiny.

Nachystáme myrty s mašličkamikvětinové šperky, házecí květinu, květy do vlasů i svatebního dortu.

Celoročně, i v zimě, vám připravíme svatební kytice obsahující alstromerie, anturie, chryzantémy, eustomy, fresie, gerbery, minigerbery, karafiáty, lilie a růže. Podle termínu své svatby si můžete pro uvázání květin vybrat navíc i cymbidia, hortenzie, jiřiny, kaly, konvalinky, narcisy, pivoňky, pryskyřníky, sasanky, slunečnice, tulipány nebo luční kvítí.

Typy svatebních kytic

Pro váš den připravíme kulaté kytice typu biedermeier, převislé, moderní úzké s dlouhým stonkem i netradiční typy svatebních kytic atypických tvarů.

Jaké informace od Vás potřebujeme?

Bude skvělé, když si před návštěvou u nás projdete internet a stáhnete pár obrázků, jaké typy květin se vám líbí tvarově i barevně. Ty nám pak ukažte – třeba na mobilu, tabletu, notebooku nebo vytištěné. Budeme rádi, když s sebou vezmete i fotografii svatebních šatů. Snáze pak spolu vaši představu doladíme, anebo objevíme ještě lepší řešení svatebních květin a výzdoby.

Objednávejte alespoň 4 týdny předem

Abychom mohli splnit celé vaše květinové přání a včas sehnali všechny druhy květů, svatební kytice a výzdobu si objednejte nejpozději měsíc před svatbou. Ještě lépe i dříve, klidně půl roku dopředu. V hlavní svatební sezóně, od dubna do září, máme totiž v květinářství plné ruce práce a mohlo by se stát, že vás nebudeme schopni obsloužit.

Je možné po objednávce něco změnit?

Ano, v omezené míře, avšak máte-li svatbu o víkendu, dejte nám to prosím vědět nejpozději během pondělí. Většinu květin pro svatební kytice a výzdobu vozíme z Holandska. V úterý už by bylo na změnu objednávky pozdě.

Užíjte si svůj den, květiny Vám přivezeme

Honička, fofr, stres, aby se vše stihlo… Víme, jaké to je. Užijte si svůj jedinečný den alespoň trošku v klidu. Už žádné lítání do květinářství. Svatební květiny na místo svatby přijedou za vámi. Postaráme se o to. Dodáme vše s dostatečným předstihem hezky čerstvé.

Už se těšíte na svatbu? Květiny s Vámi!

Jak objednat svatební květiny?

navštivte nás osobně

Havlíčkovo náměstí 542
511 01 Turnov

To bude úplně nejlepší, vzájemně se poznáme a zjistíte, jaké jsou možnosti svatební květinové výbavy.

zavolejte nám

Galerie našich květin